Wpisy

 • piątek, 23 listopada 2012
  • Życie prywatne

   Udane i nieudane akcje kryminalne nie są interesujące? Działalnośc polityczna? Przeszłość kryminalna? Jeżeli to nie jest interesujące to z pewnością wszystkich interesuje życie prywatne. I to barwne życie prywatne.
   Detektyw Rutkowski takie właśnie miał i ma. Zawsze otaczał się dobrymi rzeczami, był pewny siebie, prowadził barwne zycie towarzyskie. Do prasy nieraz trafiały jego zdjęcia w wymownych pozach, często bez koszulki, z pistoletem, czyli detektywem zrobionym a'la detektyw z hollywodzkiego filmu kryminalnego. Niestety dla większości, z marnym skutkiem.
   agencja

   Jednak prawdziwa sensacją był romans Rutkowskiego, który związał się z Luizą Kobyłecką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Rutkowski wyrwał Luizę z.... zakonu. Luiza porzuciła dla niego habit i rozpoczęła "luksusowe życie" z detektywem. Trzeba też nadmienić, że Krzysztof nieraz twierdził, że "jego kobiety trzeba by było liczyć w setkach", więc nikogo dzisiaj nie dziwi fakt, że para już ze sobą nie jest przez... inną kobietę.

   luiza

   Para lubiła udzielac wywiadów, opowiadali o swojej wielkiej miłości, jak się spotkali jak wyglądało wyjście Luizy z zakonu. Następnie kobieta dużo komentowała głośną sprawę Madzi z Sosnowca potępiając, tego wcale się nie dziwmy, matkę, każdy wie jaką.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   angewinter
   Czas publikacji:
   piątek, 23 listopada 2012 15:44
  • detektyw z przeszłością kryminalną

   Rutkowski jest przedstawiany jako detektyw mimo, że utracił licencje na ten zawód.
   I o tym również było bardzo głośno!

   detektywi

   Mimo, że sam wpakował wielu przestepców za kratki on sam ich nie uniknął.
   Funkcjonariusze ABW aresztowali Rutkowskiego w lipcu 2006, skąd wypuszczono go w roku 2007. Oskarżony wówczas został o pranie brudnych pieniędzy oraz świadczenie nieprawdy.
   W tym samym roku, sąd skazał detektywa na półtora roku pozbawienia wolności za inne przestępstwo, mianowicie za przetrzymywanie w Antwerpii poszukiwanego Polaka.
   To jednak nie koniec. Już listopadzie nastepnego roku rozpoczęła się rozprawa o śląskiej mafii paliwowej, w której rzekomo Rutkowski był zamieszany poprzez wystawianie nieprawdziwych i majętnych faktur. Sąd orzekł wyrok pozbawienia wolności w wysokości dwóch i pół roku.
   Natomiast w maju 2010r rozpoczęła się sprawa dotycząca nielegalnej działalności detyktywistycznej, gdyż Rutkowski miał już wtedy zabraną licencję na detektywa. 

   Blog otrzymał wyróżnienie w konkursie strony internetowe roku

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   angewinter
   Czas publikacji:
   piątek, 23 listopada 2012 15:29
  • Kariera polityczna

   Rutkowski prócz swojej kariery detektywa próbował sił jako polityk i to z pozytywnym skutkiem.
   Początkowa kandydatura w 1993 roku do Sejmu się nie udała, lecz juz w 2001 roku liczba głosów pozwoliła Rutkowskiemu wejśc do sejmu.
   A w jakich partiach działał nasz detektyw?
   Po kolei były to: Bezpartyjny Blok Wspierania Reform, Samoobrona gdzie udało mu sie wejśc do sejmu, Partia Ludowo-Demokratyczna. Zasiadał również w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu.
   W latach 2004-2005 dwukrotnie kandydował do Parlamentu Europejskiego, jednak bezskutecznie.
   Udało mu się otrzymać posadę doradcy prezydenta Łodzi do spraw bezpieczeństwa.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   angewinter
   Czas publikacji:
   piątek, 23 listopada 2012 15:19
  • Historia detektywa   Krzysztof Rutkowski urodził się 1960 roku w Teresinie.
   Swoją przygodę z walką z przestępczością rozpoczął milicji Obywatelskiej. Następnie przez okres około dwóch lat był szefem agencji detektywistycznej Sekuritas. Polska okazała się jednak zbyt negatywna dla naszego detektywa, dlatego założył on własną agencję detektywistyczną w AUstrii, gdzie min, rozbijał gangi zajmujące się kradzieżą samochodów.

   Oprócz głośnych spraw kryminalnych detektyw dał sie poznać w programie TVN przy programie "Detektyw". Tam widzowie mogli sledzieć prawdziwe akcje jego biura.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   angewinter
   Czas publikacji:
   piątek, 23 listopada 2012 15:04
  • Krzysztof Rutkowski

   Czy trzeba bywać na najnowszych pokazach mody żeby zyskac rozgłos? Tańczyć z gwiazdami? Tańczyć na lodzie? Jak widać nie. Nasz rodzimy najsłynniejszy detektyw, Krzysztof Rutkowski jest dowodem na to, że dobrze pracując można zyskac sławę.
   O detektywie jest głośno nie od dzisiaj. Rutkowski zawsze daje się poznac jako profesjonalny i skuteczny detektyw. Każda niemalże sprawa z jego udziałem ma swoje echo, a dodatkowe życie prywatne detektywa dodatkowo wzmacnia jego wizerunek.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   angewinter
   Czas publikacji:
   piątek, 23 listopada 2012 14:57