Wpis

piątek, 23 listopada 2012

Życie prywatne

Udane i nieudane akcje kryminalne nie są interesujące? Działalnośc polityczna? Przeszłość kryminalna? Jeżeli to nie jest interesujące to z pewnością wszystkich interesuje życie prywatne. I to barwne życie prywatne.
Detektyw Rutkowski takie właśnie miał i ma. Zawsze otaczał się dobrymi rzeczami, był pewny siebie, prowadził barwne zycie towarzyskie. Do prasy nieraz trafiały jego zdjęcia w wymownych pozach, często bez koszulki, z pistoletem, czyli detektywem zrobionym a'la detektyw z hollywodzkiego filmu kryminalnego. Niestety dla większości, z marnym skutkiem.
agencja

Jednak prawdziwa sensacją był romans Rutkowskiego, który związał się z Luizą Kobyłecką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Rutkowski wyrwał Luizę z.... zakonu. Luiza porzuciła dla niego habit i rozpoczęła "luksusowe życie" z detektywem. Trzeba też nadmienić, że Krzysztof nieraz twierdził, że "jego kobiety trzeba by było liczyć w setkach", więc nikogo dzisiaj nie dziwi fakt, że para już ze sobą nie jest przez... inną kobietę.

luiza

Para lubiła udzielac wywiadów, opowiadali o swojej wielkiej miłości, jak się spotkali jak wyglądało wyjście Luizy z zakonu. Następnie kobieta dużo komentowała głośną sprawę Madzi z Sosnowca potępiając, tego wcale się nie dziwmy, matkę, każdy wie jaką.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
angewinter
Czas publikacji:
piątek, 23 listopada 2012 15:44

Polecane wpisy